Apie mus > titulinė foto

Mūsų koncepcija – plytelių šedevrai.

Mums yra logiška, kad nereikia kopijuoti tai, kas jau egzistuoja, bet reikia sukurti tai kas bus reikalinga ateityje.

 

KOMPANIJA

Mes esame kompanija, kuri nevengia tai kas kitiems neįprasta.

STRÖHER yra nedidelė įmonė su stipriais idealais. Viskas, ką mes darome, atitinka mūsų vertybes ir filosofiją - nuoseklumas , darna su gamta ir patogus produktų naudojimas. Mes turime aiškią koncepciją apie kompanijos bei produktų vertę ir dėl to mums pavyksta likti ištikimiems savo principams.

Mūsų negąsdina nuolat tobulinti savo gamybos metodus, siekiant maksimalaus efektyvumo.

Mūsų produktai turi atitikti mūsų reikalavimus. Nepriklausomai nuo to, ką kiti daro, mes siekiame nuolat iš naujo apibrėžti savo ribas ir nustatyti naujus standartus. Mūsų produktų asortimentas atitinka tai, kas mes esame.

STRÖHER – juostinio formavimo keraminių plytelių specialistai.

Mes siūlome savo klientams stipraus ir žinomo ženklo produktus. Mūsų plytelės pasižymi išskirtinumu bei plačiu pasirinkimu tiek privatiems klientams, tiek profesionalams. Plytelės yra atsparios šalčiui, puikiai tinka grindų, laiptų ir fasadų apdailai.

Mūsų genetinis kodas yra juostinio formavimo gamyba, mūsų paveldas – plytelės, kurias mes nuolat kuriame ir atnaujiname daugiau nei 130 metų.

Mums labai svarbus klientų pasitikėjimas ir tarpusavio bendradarbiavimas ieškant naujų sprendimų keraminių/ klinkerinių plytelių pasaulyje. Todėl pasitelkdami savo žinias, patirtį, naujausias technologijas bei kūrybines idėjas, ir ateityje pasiūlysime naujų produktų Jūsų namams.

STRÖHER plytelės - joga Jūsų akims arba vizija Jūsų būsimam projektui!