Brick 60 > titulinė foto

DAUGIALYPIS KLINKERIS

GALINGI DUOMENYS

MATMENŲ PROPORCINGUMAS

Plytelės > Fasadui > BRICK 60 NAUJIENA!
 

ĮSPŪDINGI EXTRA ILGO FORMATO KLINKERIO PLYTELIŲ KONTŪRAI

Brick 60 yra tiesių kraštinių, įspūdingo 60 cm. ilgio klinkerio ekstrūzijos rezultatas, naudojant moderniausią inžineriją. Novatoriškas paviršiaus kontūravimas turi seno stiliaus autentišką išvaizdą, tačiau su moderniais akcentais. Išraiškingai „deginta‘‘ išvaizda, švelniai šiurkštus, „wasserstrich“ paviršius. Brick 60 įkūnija naują klinkerio plytelių ilgio formatą. Tiesiog ypač ilga, įspūdinga, naujausios technologijos.

 • 650
 • 652
 • 670
 

FORMATAI

 

ARGUMENTAI

 • 25 metų šalčio atsparumo garantija*

  Keraminių/ klinkerinių plytelių išbandymu tampa su kiekvienu metų laikotarpiu susiję temperatūros pokyčiai. Priklausomai nuo vietovės, keraminės/ klinkerinės plytelės  turi atlaikyti temperatūros svyravimus paros metu net iki 70°C vertinant per šaldymo ir atšildymo ciklus . Vienas iš pagrindinių reikalavimų yra kruopštus ir profesionalus plytelių montavimas taip kaip ir pačių keraminių/ klinkerinių plytelių šalčio atsparumas.

  Tam, kad gauti kokybės charakteristiką "atsparios šalčiui", keraminės/ klinkerinės plytelės privalo atitikti bandymą pagal standartą DIN EN ISO10545 - 12 . Tai yra bandymas laboratorijose imituojant natūralias lauko sąlygas 100 kartų keičiama temperatūra nuo +5°C iki -5°C, ir kurio metu stebima ar atsiranda kažkokie pokyčiai plytelėse. Ypač žiemą kai dieną yra aktyvi saulė, o naktį šalnos, kraštutinės temperatūros pokyčiai įvyksta per labai trumpą laiką. Ilgainiui tampa aišku, kad tokias sąlygas gali atlaikyti tik juostinio formavimo keraminės/ klinkerinės plytelės . Su STRÖHER plytelėmis Jūs esate tikras, kad tai yra saugu.

   

   

 

GALERIJA