Wasserbrand > titulinė foto

ŠVELNIAI GRUBŪS

‘’WASSERSTRICH’’

ŠIUOLAIKINIAI AKCENTAI

Plytelės > Fasadui > WASSERBRAND
 

‘’WASSERSTRICH’’ PAVIRŠIUS, VIENTISA PLYTELIŲ SPALVOS MASĖ.

Šviesūs, išskirtiniai bei niuansuoti atspalviai. Švelniai grubūs paviršiai ir detalės struktūroje atodo įspūdingai lyg nublizginti vandens pagalba. Tai yra sumanus ir subtilus akcentų derinys, kuris suteikia šį paprastą, bet išraiškingą bei šiuolaikinį klinkerio plytelių išvaizdą. Wasserbrand klinkerio plytelės gaminamos su naujoviškomis paviršiaus technologijomis, pasiekiant tradicinį „Wasserstrich‘‘ paviršių.

 • 670
 • 671
 • 672
 

FORMATAI

 

ARGUMENTAI

 • 25 metų šalčio atsparumo garantija*

  Keraminių/ klinkerinių plytelių išbandymu tampa su kiekvienu metų laikotarpiu susiję temperatūros pokyčiai. Priklausomai nuo vietovės, keraminės/ klinkerinės plytelės  turi atlaikyti temperatūros svyravimus paros metu net iki 70°C vertinant per šaldymo ir atšildymo ciklus . Vienas iš pagrindinių reikalavimų yra kruopštus ir profesionalus plytelių montavimas taip kaip ir pačių keraminių/ klinkerinių plytelių šalčio atsparumas.

  Tam, kad gauti kokybės charakteristiką "atsparios šalčiui", keraminės/ klinkerinės plytelės privalo atitikti bandymą pagal standartą DIN EN ISO10545 - 12 . Tai yra bandymas laboratorijose imituojant natūralias lauko sąlygas 100 kartų keičiama temperatūra nuo +5°C iki -5°C, ir kurio metu stebima ar atsiranda kažkokie pokyčiai plytelėse. Ypač žiemą kai dieną yra aktyvi saulė, o naktį šalnos, kraštutinės temperatūros pokyčiai įvyksta per labai trumpą laiką. Ilgainiui tampa aišku, kad tokias sąlygas gali atlaikyti tik juostinio formavimo keraminės/ klinkerinės plytelės . Su STRÖHER plytelėmis Jūs esate tikras, kad tai yra saugu.

   

   

 

GALERIJA