Stalotec > titulinė foto

JUOSTINIO FORMAVIMO

BEI PAPILDOMO STORIO DĖKA

YPAČ TVIRTA KERAMIKA

STALOTEC

Plytelės > KERAMIKA PRAMONEI > STALOTEC
 
 
 

ATSPARIOS APKROVIMUI IR PRASLYDUMUI. HIGIENIŠKOS.

Ši keramika gaminama juostinio formavimo būdu. Struktūrinis paviršius apatinėje plytelės pusėje leidžia optimaliai sukibti su pagrindu ir atlaiko net dinamines apkrovas. Po specialaus tunelio tipo krosnies degimo vargu ar atsiras kita kietesnė ir patvaresnė danga kaip šios ekstruzinio tipo, pramoninės grindų plytelės. Jos skirtos vidaus patalpoms, bet tuo pačiu tinka ir lauko apdailai, nes yra atsparios šalčiui. Dėka atsparumo dilimui ir plytelių storio iki 20 mm Stalotec® plytelės gali atlaikyti net sunkiausias apkrovas, kuria sukelia sunkioji technika ar krautuvai. Net cheminės medžiagos, kaip pvz. agresyvios valymo medžiagos ar rūgštys,negali sugadinti neglazūruoto paviršiaus. Stalotec® - teisingas pasirinkimas, kai kalbama apie dideles apkrovas, ilgaamžiškumą ir tvirtos dangos kokybę.

 • 120
 • 215
 

FORMATAI

 

ARGUMENTAI

 • 25 metų šalčio atsparumo garantija*

  Keraminių/ klinkerinių plytelių išbandymu tampa su kiekvienu metų laikotarpiu susiję temperatūros pokyčiai. Priklausomai nuo vietovės, keraminės/ klinkerinės plytelės  turi atlaikyti temperatūros svyravimus paros metu net iki 70°C vertinant per šaldymo ir atšildymo ciklus . Vienas iš pagrindinių reikalavimų yra kruopštus ir profesionalus plytelių montavimas taip kaip ir pačių keraminių/ klinkerinių plytelių šalčio atsparumas.

  Tam, kad gauti kokybės charakteristiką "atsparios šalčiui", keraminės/ klinkerinės plytelės privalo atitikti bandymą pagal standartą DIN EN ISO10545 - 12 . Tai yra bandymas laboratorijose imituojant natūralias lauko sąlygas 100 kartų keičiama temperatūra nuo +5°C iki -5°C, ir kurio metu stebima ar atsiranda kažkokie pokyčiai plytelėse. Ypač žiemą kai dieną yra aktyvi saulė, o naktį šalnos, kraštutinės temperatūros pokyčiai įvyksta per labai trumpą laiką. Ilgainiui tampa aišku, kad tokias sąlygas gali atlaikyti tik juostinio formavimo keraminės/ klinkerinės plytelės . Su STRÖHER plytelėmis Jūs esate tikras, kad tai yra saugu.

   

  Tvirta ir ilgaamžiška

  Atsparumas dilimui ir plytelių storis iki 20 mm. lemia tai, kad Stalotec® plytelės gali atlaikyti net sunkiausias apkrovas, kurias sukelia sunkioji technika ar krautuvai. Dėl specifinio gamybos būdo jas galima naudoti tiek vidaus, tiek lauko apdailai.

  Išdegta tunelio tipo krosnyje

  Neeilinis spalvų išryškinimas ir didelis patvarumas : ilgo, ilgo darbo laiko rezultatas. Neglazūruotos, natūralios ir patvarios. Tai yra klasikiniai bruožai keramikos išdegtos tunelio tipo krosnyje. Šis specialius gamybos būdas apima kažką tokio, kas šiuolaikinei gamybai yra neįprasta – daug laiko. Tunelio tipo krosnyje plytelių išdegimas trunka nuo 36 net iki 48 valandų. Tuo laikotarpiu yra lengvas perėjimas nuo vieno proceso iki kito - šildymo, degimo ir aušinimo. Toks gamybos būdas lemia specifines plytelių savybes. Ypač vienalytė porų struktūra bei visiškai natūraliai išdegtos spalvos. Degant tunelio tipo krosnyje pakanka laiko atskleisti natūralų plytelių grožį.

  Neslystantis paviršius

  Visi plytelių paviršiai iš STRÖHER atitinka atsparumą praslydumui pagal klases nuo R9 iki R13. Tai yra teisinis reikalavimas plytelėms, kurios yra naudojamos viešose ir pramoninėse vietose. Atsparumo praslydumui klasės yra nustatomos ir patvirtinamos nepriklausomų tyrimų institutų.

   

 

GALERIJA