Asar > titulinė foto

KONCENTRACIJA ŠVELNIEMS TONAMS
PRAKTIŠKI, MAŽI IR DIDELI MATMENYS
ASAR

Plytelės > Namų apdailai > ASAR
 
 
 

ATSPARIOS ŠALČIUI IR PRASLYDUMUI. ORIENTUOTA Į PRITAIKOMUMĄ.

ASAR įkūnija tipišką STRÖHER keraminių plytelių seriją – švelnių tonų, prisitaikanti keramika, kuri suteikia daugiau galimybių.

Jos dizainas nėra per daug šiurkštus, tačiau taip pat vis dar nėra "porcelianinis". Formatai nei per maži, nei per dideli. Plytelių išvaizda yra tarsi išdžiūvusios savanos ir sunešto Sacharos dykumos smėlio mišinys. Dėka visiškai naujo stačiakampio formos, mažo/ didelio fomatų 25x50 cm., ASAR pasiekia didžiausią rezultatą. Tiek lauko, tiek vidaus apadailai - netgi renovuojant mažus plotus. Savaime suprantama šiuolaikinis "loft" tipo dizainas praturtina pakopinių plytelių įvairovę.

 • 640
 • 645
 

Pakopinių plytelių įvairovė

Gaminant plyteles juostinio formavimo būdu, dėka jos metu išgaunamos molio masės bei skirtingų profilių, yra įmanomos įvairių storių, sudėtingų formų, kampų pakopinės plytelės (kaip pvz. “loft” tipo pakopinės plytelės). Kas yra sudėtinga padaryti naudojant kitus plytelių gamybos būdus. Dėl to STRÖHER gali pasigirti plačia pakopinių plytelių įvairove!

Kiekvienas, ieškantis galutinės grindų dangos, greitai supras kaip patogu yra turėti tobulus kampus, grindjuostes, pakopines ir kt. plyteles , kurios sudaro pilną grindų vaizdą.

 • 4817.645

 • 8108.645

 • 9000.645

 • 9430.645

 • 9441.645

 

Dekoro pasirinkimas

Dideli fragmentai, mozaikos ir bordiūrai - daugeliui tiesiog glajus ant nuostabaus torto, bet STRÖHER tai neatskiriama dalis nuo bendro plytelių asortimento. Tai skirta sukurti nuostabų vaizdą su visiškai individualiu akcentu ir unikaliu charakteriu.

 • 0331.620
 • 0331.635
 • 0331.640
 • 0331.645
 

ASAR akcentai

 

Argumentai

 • 25 metų šalčio atsparumo garantija*

  Keraminių/ klinkerinių plytelių išbandymu tampa su kiekvienu metų laikotarpiu susiję temperatūros pokyčiai. Priklausomai nuo vietovės, keraminės/ klinkerinės plytelės  turi atlaikyti temperatūros svyravimus paros metu net iki 70°C vertinant per šaldymo ir atšildymo ciklus . Vienas iš pagrindinių reikalavimų yra kruopštus ir profesionalus plytelių montavimas taip kaip ir pačių keraminių/ klinkerinių plytelių šalčio atsparumas.

  Tam, kad gauti kokybės charakteristiką "atsparios šalčiui", keraminės/ klinkerinės plytelės privalo atitikti bandymą pagal standartą DIN EN ISO10545 - 12 . Tai yra bandymas laboratorijose imituojant natūralias lauko sąlygas 100 kartų keičiama temperatūra nuo +5°C iki -5°C, ir kurio metu stebima ar atsiranda kažkokie pokyčiai plytelėse. Ypač žiemą kai dieną yra aktyvi saulė, o naktį šalnos, kraštutinės temperatūros pokyčiai įvyksta per labai trumpą laiką. Ilgainiui tampa aišku, kad tokias sąlygas gali atlaikyti tik juostinio formavimo keraminės/ klinkerinės plytelės . Su STRÖHER plytelėmis Jūs esate tikras, kad tai yra saugu.

   

  Pakopinių plytelių ivairovė

  Gaminant plyteles juostinio formavimo būdu, dėka jos metu išgaunamos molio masės bei skirtingų profilių, yra įmanomos įvairių storių, sudėtingų formų, kampų pakopinės plytelės (kaip pvz. “florentietiško” tipo pakopinės plytelės). Kas yra sudėtinga padaryti naudojant kitus plytelių gamybos būdus. Dėl to STRÖHER gali pasigirti plačia pakopinių plytelių įvairove!

  Kiekvienas, ieškantis galutinės grindų dangos, greitai supras kaip patogu yra turėti tobulus kampus, grindjuostes, pakopines ir kt. plyteles , kurios sudaro pilną grindų vaizdą.

  STRÖHER tvirta glazūra

  Ypač tvirta glazūra , kuri veikia kaip apsauginis skydas ir buvo sukurta remiantis aukštos kokybės mineralinių žaliavų pagrindu, jas oksiduojant. Ypatybės STRÖHER tvirtos glazūros: didesnis atsparumas praslydumui drėgnomis sąlygomis, tačiau tuo pačiu lengvas pritaikymas ir kasdienis valymas.

  Neslystantis paviršius

  Visi plytelių paviršiai iš STRÖHER atitinka atsparumą praslydumui pagal klases nuo R9 iki R13. Tai yra teisinis reikalavimas plytelėms, kurios yra naudojamos viešose ir pramoninėse vietose. Atsparumo praslydumui klasės yra nustatomos ir patvirtinamos nepriklausomų tyrimų institutų.

   

 

Neprilygstamas pakopinių plytelių asortimentas

 

Galerija