Duro > titulinė foto

GLAZŪRUOTI ATSPALVIAI
TVIRTA KERAMIKA
DURO

Plytelės > Namų apdailai > DURO
 
 
 

ATSPARIOS ŠALČIUI IR PRASLYDUMUI. UNIVERSALUS PRITAIKYMAS.

Šios plytelės, išdegtos tunelio tipo krosnyje, yra ne tik tvirtos, tačiau taip pat siūlo platų asortimentą įvairiems dizaino sprendimams. Klasikiniai plytelių formatai atitinka modernumą. Tai yra tiesiog patogus derinys. Ypatingai tvirta glazūra nėra būtina čia, nes žemės spalvos tonų plytelės yra gražios ir be jos. Vis dėlto, tam yra gera priežastis - tiesiog skonio klausimas. Nesvarbu, ką pasirinksite, su ekstruzinio (kitaip - juostinio formavimo) tipo keramika, terasa atrodo fantastiškai ištisus metus.

 • 804
 • 803
 • 850
 

Pakopinių plytelių įvairovė

Kiekvienas, ieškantis galutinės grindų dangos, greitai supras kaip patogu yra turėti tobulus kampus, grindjuostes, pakopines ir kt. plyteles , kurios sudaro pilną grindų vaizdą.

Subtilus skirtumas nuo grindų keramikos yra jų patogumas renkantis tarp įvairių apdailos detalių. Gaminant plyteles juostinio formavimo būdu, dėka jos metu išgaunamos molio masės bei skirtingų profilių, yra įmanomos įvairių storių, sudėtingų formų, kampų pakopinės plytelės (kaip pvz. “florentietiško” tipo pakopinės plytelės). Dėka šių apdailos detalių, sukuriama puiki grindų forma.

 • 2116.803

 • 4822.850

 • 4824.804

 • 9000.804

 • 9240.803

 

Argumentai

 •  

  25 metų šalčio atsparumo garantija*

  Keraminių/ klinkerinių plytelių išbandymu tampa su kiekvienu metų laikotarpiu susiję temperatūros pokyčiai. Priklausomai nuo vietovės, keraminės/ klinkerinės plytelės  turi atlaikyti temperatūros svyravimus paros metu net iki 70°C vertinant per šaldymo ir atšildymo ciklus . Vienas iš pagrindinių reikalavimų yra kruopštus ir profesionalus plytelių montavimas taip kaip ir pačių keraminių/ klinkerinių plytelių šalčio atsparumas.

  Tam, kad gauti kokybės charakteristiką "atsparios šalčiui", keraminės/ klinkerinės plytelės privalo atitikti bandymą pagal standartą DIN EN ISO10545 - 12 . Tai yra bandymas laboratorijose imituojant natūralias lauko sąlygas 100 kartų keičiama temperatūra nuo +5°C iki -5°C, ir kurio metu stebima ar atsiranda kažkokie pokyčiai plytelėse. Ypač žiemą kai dieną yra aktyvi saulė, o naktį šalnos, kraštutinės temperatūros pokyčiai įvyksta per labai trumpą laiką. Ilgainiui tampa aišku, kad tokias sąlygas gali atlaikyti tik juostinio formavimo keraminės/ klinkerinės plytelės . Su STRÖHER plytelėmis Jūs esate tikras, kad tai yra saugu.

   

  Pakopinių plytelių ivairovė

  Gaminant plyteles juostinio formavimo būdu, dėka jos metu išgaunamos molio masės bei skirtingų profilių, yra įmanomos įvairių storių, sudėtingų formų, kampų pakopinės plytelės (kaip pvz. “florentietiško” tipo pakopinės plytelės). Kas yra sudėtinga padaryti naudojant kitus plytelių gamybos būdus. Dėl to STRÖHER gali pasigirti plačia pakopinių plytelių įvairove!

  Kiekvienas, ieškantis galutinės grindų dangos, greitai supras kaip patogu yra turėti tobulus kampus, grindjuostes, pakopines ir kt. plyteles , kurios sudaro pilną grindų vaizdą.

  STRÖHER tvirta glazūra

  Ypač tvirta glazūra , kuri veikia kaip apsauginis skydas ir buvo sukurta remiantis aukštos kokybės mineralinių žaliavų pagrindu, jas oksiduojant. Ypatybės STRÖHER tvirtos glazūros: didesnis atsparumas praslydumui drėgnomis sąlygomis, tačiau tuo pačiu lengvas pritaikymas ir kasdienis valymas.

  Neslystantis paviršius

  Visi plytelių paviršiai iš STRÖHER atitinka atsparumą praslydumui pagal klases nuo R9 iki R13. Tai yra teisinis reikalavimas plytelėms, kurios yra naudojamos viešose ir pramoninėse vietose. Atsparumo praslydumui klasės yra nustatomos ir patvirtinamos nepriklausomų tyrimų institutų.

  Išdegta tunelio tipo krosnyje

  Neeilinis spalvų išryškinimas ir didelis patvarumas : ilgo, ilgo darbo laiko rezultatas. Neglazūruotos, natūralios ir patvarios. Tai yra klasikiniai bruožai keramikos išdegtos tunelio tipo krosnyje. Šis specialius gamybos būdas apima kažką tokio, kas šiuolaikinei gamybai yra neįprasta – daug laiko. Tunelio tipo krosnyje plytelių išdegimas trunka nuo 36 net iki 48 valandų. Tuo laikotarpiu yra lengvas perėjimas nuo vieno proceso iki kito - šildymo, degimo ir aušinimo. Toks gamybos būdas lemia specifines plytelių savybes. Ypač vienalytė porų struktūra bei visiškai natūraliai išdegtos spalvos. Degant tunelio tipo krosnyje pakanka laiko atskleisti natūralų plytelių grožį.

   

 

Neprilygstamas pakopinių plytelių asortimentas

 

Galerija