Teriotec x > titulinė foto

NAUJI FORMATAI

LAISVĖ KŪRYBAI

TERIOTEC® X

Plytelės > Namų apdailai > TERIOTEC® X
 
 
 

ŠALČIUI ATSPARIOS. NESLYSTANČIO PAVIRŠIAUS. ŠIUOLAIKINĖS.

Modernios ekstruzijos dideli formatai - 400x800x20 mm. Dėka šiuolaikinių technologijų gamyboje ir 130 metų gamybos patirties: TerioTec® X neturi konkurentų. "Didelio formato" plytelių ribos lauko apdailoje yra iš naujo apibrėžtos. TerioTec® X - neslystantis, glazūruotas paviršius, o plytelių kraštinės tiksliai kalibruotos. Tuo pačiu galioja garantija šalčio atsparumui jas klijuojant kartu su sandariomis siūlėmis.

Naujai apibrėžta plytelių išvaizda, grindų higiena ir lengva prižiūra lauko sąlygomis. Visai tai suteikia ypatinga STRÖHER tvirta glazūra.

TerioTec® X yra aukščiausia laisvė kūrybai ir puikiausias pavyzdys praktiškam plytelių pritaikymui. STRÖHER X koncepcija komfortui reiškia STRÖHER produktų suderinamumą vidaus ir lauko apdailoje, kada plyteles galima kloti laisvai, be suvaržymų.

 • 635
 • 710
 • 755
 • 920
 

FORMATAI

 

ARGUMENTAI

 •  

  25 metų šalčio atsparumo garantija*

   

  Keraminių/ klinkerinių plytelių išbandymu tampa su kiekvienu metų laikotarpiu susiję temperatūros pokyčiai. Priklausomai nuo vietovės, keraminės/ klinkerinės plytelės  turi atlaikyti temperatūros svyravimus paros metu net iki 70°C vertinant per šaldymo ir atšildymo ciklus . Vienas iš pagrindinių reikalavimų yra kruopštus ir profesionalus plytelių montavimas taip kaip ir pačių keraminių/ klinkerinių plytelių šalčio atsparumas.

   

  Tam, kad gauti kokybės charakteristiką "atsparios šalčiui", keraminės/ klinkerinės plytelės privalo atitikti bandymą pagal standartą DIN EN ISO10545 - 12 . Tai yra bandymas laboratorijose imituojant natūralias lauko sąlygas 100 kartų keičiama temperatūra nuo +5°C iki -5°C, ir kurio metu stebima ar atsiranda kažkokie pokyčiai plytelėse. Ypač žiemą kai dieną yra aktyvi saulė, o naktį šalnos, kraštutinės temperatūros pokyčiai įvyksta per labai trumpą laiką. Ilgainiui tampa aišku, kad tokias sąlygas gali atlaikyti tik juostinio formavimo keraminės/ klinkerinės plytelės . Su STRÖHER plytelėmis Jūs esate tikras, kad tai yra saugu.

   

  STRÖHER tvirta glazūra

  Ypač tvirta glazūra , kuri veikia kaip apsauginis skydas ir buvo sukurta remiantis aukštos kokybės mineralinių žaliavų pagrindu, jas oksiduojant. Ypatybės STRÖHER tvirtos glazūros: didesnis atsparumas praslydumui drėgnomis sąlygomis, tačiau tuo pačiu lengvas pritaikymas ir kasdienis valymas.

  Neslystantis paviršius

  Visi plytelių paviršiai iš STRÖHER atitinka atsparumą praslydumui pagal klases nuo R9 iki R13. Tai yra teisinis reikalavimas plytelėms, kurios yra naudojamos viešose ir pramoninėse vietose. Atsparumo praslydumui klasės yra nustatomos ir patvirtinamos nepriklausomų tyrimų institutų.

   

 

GALERIJA