Teriotec x profile > titulinė foto

DIDELI FORMATAI

NATŪRALAUS AKMENS PAVIRŠIUS

TERIOTEC® X PROFILE

Plytelės > Namų apdailai > TERIOTEC® X PROFILE
 
 
 

JUOSTINIO FORMAVIMO. NELYGAUS PAVIRŠIAUS. ĮSPŪDINGOS.

Su TerioTec® X Profile buvo pasiekta tai, ką keramikos pramonė jau seniai bandė pagaminti: lengvai prižiūrimas ir saugiai naudojamas plyteles, kurios atitinka tai, kas būdinga natūraliam akmeniui, kalbant ne tik apie optines, bet ir apie lietimo savybes. Tai tapo įmanoma dėl TerioTec® X Profile sukūrtos naujos glazūravimo technologijos pavadintos "ExtruTec® Print". "ExtruTec® Print" yra laikomas novatoriška technologija glazūravimo srityje. Tai yra dar vienas STRÖHER keramikos produktas, kuris yra atsparus šalčiui, apkrovai, praslydumui bei yra lengvai valomas, dėka modifikuotos "Tvirta glazūra 2,0". Su TerioTec ® X Profile lauko apdailoje bus pasiektas stulbinamas grindų rezultatas. Novatoriška glazūravimo technologija su specialiu klojimo ir įvairaus pritaikymo būdais – papildomi privalumai juostinio formavimo keramikoje. Įspūdingas plytelių formatas 40x80x2 cm. ilgaamžiškai dangai.

 • 705
 • 952
 • 955
 

FORMATAI

 

ARGUMENTAI

 •  

  25 metų šalčio atsparumo garantija*

   

  Keraminių/ klinkerinių plytelių išbandymu tampa su kiekvienu metų laikotarpiu susiję temperatūros pokyčiai. Priklausomai nuo vietovės, keraminės/ klinkerinės plytelės  turi atlaikyti temperatūros svyravimus paros metu net iki 70°C vertinant per šaldymo ir atšildymo ciklus . Vienas iš pagrindinių reikalavimų yra kruopštus ir profesionalus plytelių montavimas taip kaip ir pačių keraminių/ klinkerinių plytelių šalčio atsparumas.

   

  Tam, kad gauti kokybės charakteristiką "atsparios šalčiui", keraminės/ klinkerinės plytelės privalo atitikti bandymą pagal standartą DIN EN ISO10545 - 12 . Tai yra bandymas laboratorijose imituojant natūralias lauko sąlygas 100 kartų keičiama temperatūra nuo +5°C iki -5°C, ir kurio metu stebima ar atsiranda kažkokie pokyčiai plytelėse. Ypač žiemą kai dieną yra aktyvi saulė, o naktį šalnos, kraštutinės temperatūros pokyčiai įvyksta per labai trumpą laiką. Ilgainiui tampa aišku, kad tokias sąlygas gali atlaikyti tik juostinio formavimo keraminės/ klinkerinės plytelės . Su STRÖHER plytelėmis Jūs esate tikras, kad tai yra saugu.

   

  STRÖHER tvirta glazūra 2.0

  Ypač tvirta glazūra , kuri veikia kaip apsauginis skydas ir buvo sukurta remiantis aukštos kokybės mineralinių žaliavų pagrindu, jas oksiduojant. Ypatybės STRÖHER tvirtos glazūros: didesnis atsparumas praslydumui drėgnomis sąlygomis, tačiau tuo pačiu lengvas pritaikymas ir kasdienis valymas.

  Neslystantis paviršius

  Visi plytelių paviršiai iš STRÖHER atitinka atsparumą praslydumui pagal klases nuo R9 iki R13. Tai yra teisinis reikalavimas plytelėms, kurios yra naudojamos viešose ir pramoninėse vietose. Atsparumo praslydumui klasės yra nustatomos ir patvirtinamos nepriklausomų tyrimų institutų.

   

 

GALERIJA